| bestestflo a întrebat:

Ce urmari negative pot aparea daca folosesc placa de par in mod repetat?

Răspuns Câştigător
| I.Love.Football a răspuns:

Peste putin timp nu vei mai avea pe ce sa o folosesti. straight face

14 răspunsuri:
| daii a răspuns:

La 25-30 de ani vei fi chel.

by daiiwinking

| juniper a răspuns:

Ti se va arde parul, nu e bine sa-l folosesti prea des, mai ales ca ti se va deschide parul la culoare, iti va cadea din cauza ca se va deteriora, daca vrei sa-l ai drept, atunci cumpara un sampon pentru parul drept.

| JeSa a răspuns:

In mod repetat, ti se va arde parul(varfurile), dar daca il tunzi iti recapeti inapoi fireletonguede par happy.
Sarbatori Fericite!

| deea_1980 a răspuns:

Ti se va arde parul si ti se va deshidrata/

| princessmary a răspuns:

Sa arzi varfurile

| cretzufinish a răspuns:

Scuza-ma dar esti metrosexual? Incearca sa-l mentii intins cu niste produse anti-frizz, nu baga placa ori de cate ori ti se zburleshte un firwinking

| dadaaaaa a răspuns:

Mai pe romaneste: iti strici parul rau de tot laughing

| hasegawa a răspuns:

Ti-se va arde parul si va capata o alta nuanta decat ce-a care o ai acum.Va arata neangrijit, va avea exact efectul contrar celor care le vrei

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Ti se va deteriora parul ti se va rupestraight face

| soseta ucigasa a răspuns:

Devii g@y happy

| Abi_5708 a răspuns:

Pai iti arde parul si o sa cada si o sa devi chelwinking

| esapament a răspuns:

Eu am furat tot ce am
Si-a zis fratele Salam
Ca o s-arat ca un gay
Daca nu ma dau cu SPRAY

scuze de expresie.

| Astaeparereamea a răspuns:

Se deterioareaza si parul si placawinking

| bestestflo explică:

Da, sunt.Ms tuturor pentru raspunsuri.
Merry Christmas!