| dulc3'maria a întrebat:

Ce va place mai mult vara sau iarna?love struckmie varalove struck

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Dupa iarna asta, categoric vara.Mai ales ca stau la malul marii.happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Vara cu sigurantalove strucklove struck
E cald, merg la plaja...love struckE vacanta...big grin

| Hmmmm a răspuns:

Ambele...fiecare anotimp are propriul farmec.
anotimpul meu preferat este primavara, deoarece nu e nici prea clad si nici prea frig si am senzatia ca acest anotimp are un farmec apartebig grin
dar totusi daca ar fi sa aleg intre iarna si vara asi alege vara deoarece urasc sa sa ma imbrac in sute d haine si urasc sa patinez peste tottongue

| madalicious a răspuns:

Normal ca varalove struck. Mare, soare, multa plajalove struck si intr-un final un bronz perfect, haine lejere, ochelari de soare, plimbari lungi in ziua calduroasalove struck si nu trebuie sa ne infofolim in haine ca iarnalaughing. Deci clar! vara pentru ca e cel mai frumos anotimp!
P. s.- inca un motiv ar fi ploile caldutelove struck

| yellowalien a răspuns:

Amandoua :X

| Victoria a răspuns:

Vara, fara indoiala! Am oroare de frig sad

| daii a răspuns:

Varalove struck:Xlove struck

by daiiwinking

| Eu4EverX a răspuns:

Clar vara:X

| Zâmbărici a răspuns:

Varaaaaaaaaaaaa normal!
Distractie alea alea! E alta viata! Nu?:X

bye bye pope

| Aly07 a răspuns:

Primavara happy.

Răspuns utilizator avertizat
| pepe a răspuns:

Mie îmi place mai mult iarna pentru că suport mai uşor frigul decât temperaturile caniculare.

| mariaw a răspuns:

Nu prea ma incadrez cu "peisajul" deja fomat aici... dar iarna.Desigur o iarna cu zapada. E de neinlocuit

| LaMisto a răspuns:

Mi-ar placea iarna daca ar ninge si unde stau eu...in cazul asta prefer vara

| mircea a răspuns:

Mie-mi place si iarna, dar sa fiu in emisfera cealalta!

| Deea a răspuns:

Vara

| dadaaaaa a răspuns:

Vara love struck pentru ca este cald, plaja, soare, vacanta, distractie...

| georggyy a răspuns:

Ambele dar iarna inghet:-s!
KiSseSs`:*

| denyelle a răspuns:

Fiecare anotimp are farmecul sau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varalove struck in primul rand pentru ca sunt foarte friguroasabig grin.In plus de zapada ma plictisesc repede...Imi place o saptamana sa fie totul alb, frumos, sa ninga, dar dupa aceea mi se face iarasi dor de vara, cand puteam sa merg la mare sa ma plimb oricand aveam chef si cand eram in vacanta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mai mult iarna big grin.
Ziua mea...
Zapada...
Ce este mai frumos decat o plimbare pe malu marii in timp ce ningewinking.
Imi place mai mult iarna tongue.
Vara e prea cald.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varaalove struck!
Iarna ii naspa, pentru ca baietii spala fetele cu zapadalaughinglaughingfrustrated.
Vara ii z0operlove strucklove struck:X

:*:*:*