| dia733 a întrebat:

Ce vrei să te faci când o să fi mare?

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

CIND ESTI mic visez frumos si vrei de toate, apoi cresti si realizezi ca nu-i simplu, de fapt probabil ca toti am dori sa fim azi altcineva dar suntem asa cum suntem parea mea.

15 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Imi cer scuze ca te corectez, dar corect e "fii". Imi doresc sa fiu reporter, dar cine stie.

| wolder a răspuns:

Meseria de inceput va fi stilista. urmez o scoala speciala, apoi as vrea sa ajung psiholog.

| persseuss a răspuns:

Eu sunt mare si as vrea sa ma fac michee hee

| Dariusuu a răspuns:

Cand eram mic, am vrut sa fiu salvaman. Acum nu sunt sigur ca asta imi doresc.

O seara placuta.

| dracu14 a răspuns:

Mc,adica sunt deja mc
vreau sa fac ce-mi place, sa nu ajung ca in melodia lui ombladon, peste ani sa ma uit la o poza de-a mea si poza sa imi sopteasca:stii, nu esti ceea ce-mi doream sa fi

| August99 a răspuns:

Actrita sau psiholog

| Chronicles a răspuns:

Când eram mică îmi doaream să fiu design sau cântăreaţă, acum mi-aş dori să devin profesoară de limba şi literatura română.

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Eu aș vrea să cânt. Urmez și o școală de arte și fac două instrumente: pian și percuție. Eu aș vrea să fiu măcar ca Leona Lewis, chiar dacă știu foarte bine că trebuie să ai noroc și, desigur, talent din plin. Ea a devenit cunoscută prin X Factor din U.S.A, iar eu aș vrea să fac un conservator in U.K și apoi să merg la X Factor de acolo.
Eu sper ce e mai bine happy

| WildLatte a răspuns:

Avocata sau psiholog, dar pana atunci cred ca o sa ma razgandesc inca de vreo 20 de ori.

| gAZAh a răspuns:

Alcoolic anonim.

| Konan13 a răspuns:

Actrita sau Artista, Amandoua sunt Bune! big grin

| diamantany a răspuns:

Avocata ca se castiga bine si nu iti rupi oasele

| DodyDody a răspuns:

Eu imi doresc sa fiu un chirurg renumit dar cine stie ce se mai intampla pana atunci.

| MJFAN94 a răspuns:

Wrestler Profesionist. Tu?

| dia733 explică (pentru MJFAN94):

Eu vreau cântăreață.