| killmyha a întrebat:

Ce ziceti de o incercare?! cum poti cuceri un baiat superficial gen bad boy? asta e o provocare pentru mine pentru ca vreau sa ii arat ca nu tot ii se cuvine vreau sa imi dati cateva sfaturi vreau sa il cuceresc ...raspunsul cel mai bun funda

Răspuns Câştigător
| Sofia1234 a răspuns:

Eu cred ca daca iti place de el, pai fa intai ca sa vada ca il placi, apoi vezii gusturile, fa ceea ce ii place, ginduri idei, gesturi (numa ca aceasta nu inseamna daca el e bad boy sa fii si tu bad girl) pursisimplu fa totul cu cap, apoi fa ca el sa se simta gelos sa vada ca nu e unicul pe lume de care iti place.