| Alexutza_5599 a întrebat:

Ciao...am si eu o intrebare... dupa parerea voastra o relatiela distanta tine? dau fundita:X:X

Răspuns Câştigător
| ----:anonim:--- a răspuns:

Da!:X

avem imediat un an de zile de cand suntem impreuna:X
el e in anglia iar eu in Romaniahappydaca va iubiti cu adevarat tinehappysi la mii de kmhappy
kissulici

3 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu prea are cum sa tina, la un moment dat unul din ei va gasi pe altcineva.
Ochii care nu se vad se uita.

| Bianka a răspuns:

Nu cred ca tine. oricat de multa dragoste ar filaughing

| Beibiii_4715 a răspuns:

Nuu!
prietenul meu s-a certat cu mine, si s-a pus cu alta din Italia! au stat vreo 2-3 saptamana impreuna si... el sa desp de ea deoarece vb doar pe mess! si ea fiind in Italia, si el in Romania, relatia nu a tinut! dar din fericire, ne-am impacat:X