| helllauuu a întrebat:

vreau si eu niste statusuri funny dar si asa mai smechere... fundakiss

2 răspunsuri:
| IAmAFreak a răspuns:

Stiu eu cateva amuzante:
-Trebuie permanent sa inveti din greselile altora, viata e prea scurta si nu mai ai timp suficient...sa le comiti singur pe toate!
-Nu face azi ce poti lasa pe maine.
-A.R.F.E = Arat. Realmente. Fermecator. Este?
-Fac cinste, plateste vecinu!
-Foie verde magheran, m-a facut mama spartan.
-Bate si ti se va deschide...proces penal.
-Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online?
-Imi vine sa-ti sparg dintii...dar de ce sa te fac sa arati mai bine?
-Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu "i"
-Nu furati! Parlamentari nu suporta concurenta!

| Irinush30 a răspuns:

Pai..."Nu citi statusu'..prea tarziu", "Viata este precum hartia igienica: lunga si folositoare! " sau "Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi …"hee hee. sper ca te-am ajutat:*