| SlenderMann a întrebat:

Cine e Slender Man?

Răspuns Câştigător
| Lakrimytheînger a răspuns:

Se spune ca el era ''Creatorul Imaginilor Paranormale"! Si da! ca sa se ascunda spunea ca e un barfitor, cand de fapt fura oameni(copii si adulti)! Sa sti ca nu stiu unde locuia, si decat sa spun o prostie, mai bine nu spun nimic! PWP

8 răspunsuri:
| 00Criss00 a răspuns:

Slender Man e un om fara chip care fura copii si adulti pentru a le lua organele

| HueyFreeman a răspuns:

Am o intrebare mai buna: Ai auzit de Gogu care stie totu'?
https://www.google.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om care se remarca a fi un barfitor.

| SlenderMann explică (pentru anonim_4396):

Am urmarit cateva documentare pe youtube si se pare ca Slender Man e un om fara chip care fura copii si adulti pet a le lua organele, si traieste in paduri.

| SlenderMann explică (pentru anonim_4396):

*pentru

| xAndreax a răspuns:

Slender Man este un Om Slab

| Pop_Serban_1990 a răspuns:

Slender Man este o creatura paranormala cu maini foarte lungi si subtiri cu 6 tentacule.El rapeste oameni(in special copii) se spune ca traieste in paduri sau in locuri cetoase.Deobicei copii pot sa il observe mai bine decat adulti inca nu stiu de ce.Se spune ca acele 6 tentacule te audc intr-o stare de hipnoza pe scurt o iei razna.Are cam 2, 50m lungime si ii se spune Slender Man(Omul Subtire) deoarece este foarte subtire.Isi poate lungii mainile la distante inumane.Nu are fata si este inbracat intr-un costum negru.Cam asta e legenda lui Slender Man

Întrebări similare