| BeYoU a întrebat:

Vreau replici de inchis gura

Răspuns Câştigător
| whispersinthedark a răspuns:

Daca tot ma barfiti pe la spate,de ce nu-mi faketi si un masaj?

E dragut sa imprastii atatea zvonuri despre mine, inseamna ca te gandesti des la mine.

Daca ar fi sa fiu tu, mi-as dori sa fiu eu.

Mi0ar placea sa ma duelez cu tine,din pacate nu esti inarmata.

Un tub de fixativ si doua tone de machiaz nu inlocuiesc o frunte.

Prostia n-are limite si atinge multi oameni!

Toti care vorbesc despre mine pe la spate imi comenteaza fundul.

Vezi ca e pe masa un pachet cu "Nu ma intereseaza". Serveste-te din el!

Iau critica la cunostinta si o ignor...

Nu uit aproape nici o fara, dar in cazul tau voi vace o exceptie.

Uite, ia 2 lei doar ca sa te opresti din vorbit.

Linisteste-te, te rog! Am sufifcient timp ca sa te ignor.

Hai sa n ejucam de-a tacututl.Tu incepi!

Ai atentia mea totala, incepand de maine!

Nu m-ar mira daca landa cuvantul "Aroganta" ar exista numele tau si o poza.

O vrei pe Miss Perfectiune? Cumpara-ti o papusa Barbie.
Am probleme cu retinututl numelui tau...Iti pot spune"Taranca"?

Unde ai ascuns butonul Delete?

Inainte sa devi tu cool isi ia Spongebob carnet de soferi.

Funda`batting eyelashes [ te rog]

| AnaMaria595 a răspuns (pentru whispersinthedark):

Sau: „Hai să ne jucăm de-a proștii! Aa, scuze, te-am jignit!" happy

| Suntbaiat123456789 a răspuns (pentru whispersinthedark):

Foarte tari replicile.

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu prostii nu imi bat capul, ceea ce imi zici tu mie sunt vorbe fara rost, hai lasa-ma ca ma plictisesti cu aburerile tale, prost e ala care vorbeste prostii singur.

| Cristian0884df11 a răspuns (pentru mgtow):

+Sofer no asta-i replica de inchis gura la prostilaughing

| ellalove a răspuns:

Uite cateva si pentru tinetongue

1.Vezi-ti mah de treaba ta
2.Imi curge o lacrima din adidas
3.Du-te bha la gara
4.Mi se rupe de ce zici tu
5.Numai deschis gura ca atrage muste
6. Date-n spanaci mhey
7.Numai vorbi flecmatic cu mine
8. poftim? Si tu poti sa zici nu pofti ca ti se apleaca
9. Uita-te ca maine ma tund.

funda?batting eyelashes

| LittleKiss a răspuns:

1. eu nu vorbeam in locul tau oh go on
2. taci si-nghitewinking
3. daca intreaba: "ce'ai zis?" ii raspunzi: " ce'ai auzit, adica nimic"winking
4. mare e gradina Domnului si tu ai sarit gardu
5. decat unu ca tine, mai bine multe ca mine
6. daca zice ceva de parul tau ii raspunzi : " cel putin eu am par, si nu ma refer la cel de pe picioare "

| Cristinne_3572 a răspuns:

Inchide gura ca poluezi natura! Taci si sapă! Tai-o! Te crezi sump dar te cunosc de la reduceri! Hai canta si la alta masa ca nu am maruntis! Daca stau de vb cu tine si ma cbor la nivelul tau dau de petrol!

| EmoRock a răspuns:

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.

| Cristian_MP_Ionut_1998 a răspuns:

Iar te plimbi cu roaba prin beci și te dai mare ca ai fost cu metroul?

| Drew_Edi_2002 a răspuns:

Ți-e cald cu dinții-n gură?
Ți-e dor de sânge-n nas?

| Ursulescu_Magda_1983 a răspuns:

(nu vezi cand vine cineva langa tine pleaca rapid)
normal daca stai langa mine

| Stroe_Iustin_1993 a răspuns:

Ma uit la tine si ma gândesc la ce boala faci reclama

| AnaMaria595 a răspuns (pentru Stroe_Iustin_1993):

Mooorlaughing Foarte bun! Like (Y)

| TinaT3029 a răspuns:

Daca m-as coborî la mintea ta... as da de petrol.

| aaaRuntatatatatatatata a răspuns:

Tu: Stii bomboanele alea sugus
Ea/Elbig grina
Tutongueai palea le sugi tu mereu!

| Vlad_Ionut_1993_ucoY a răspuns:

Buna! Eu sunt om tu ce esti?

| Stanescu_Doinas_1995 a răspuns:

Ia si de la mine cateva replici:imi vine sa iti sparg dintii, dar de ce sa te fac sa arati mai bine?, maicata a avut copii care au trait?, esti asa de scund, ca daca incepe sa ploua tu vei fi mereu ultimul care afla,
esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier,
Salut! eu sunt un om, da tu ce naiba esti? de cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?

| lectoratul a răspuns:

Matai proasta si mo suje da da nioşca nu mai fuje

| Petríc_Älín_1990 a răspuns:

Du-te Ba/Tu că pe tine te bate foamea cu 3-0

| Gratian_Sebastian_1995 a răspuns:

Esti "asa de slab si urat in cat faci reclama la saracie"?