| d0areu a întrebat:

Cine imi spune ceva replici ca sa iau la misto niste persoane si sa isi dea seama abia dupa 10 minute ca i-am luat la misto, si asta doar daca se gandesc la ce le-am spus. happy

1 răspuns:
| PsihologDe14Ani a răspuns:

1:Sunt impreuna? (cine?) Sprancenele tale
2big grina-mi numarul tau de telefon sa mai vorbim, ca oricum nu te suna nimeni
3sadcand da el o replica) lasa vrajeala si zi-mi a mai intrebat maica-ta de mine?
4:Un cioban avea 300 de oi, si miei (imi iei) p^^a
5:Vara asta sunt multe furnici, si musti (muste dar cu accent) p^^a
Scuze de limbaj... funda?