| soarexxl a întrebat:

Cine se pricepe mai bine la laptop-uri sa imi recomande o marca buna si sa fie in jur la 15-17 mil vechi! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

Ori marca buna, ori 15.17 mil?!
Acum incercand sa te incadrezi in acesti bani iti recomand cu siguranta
Tosiba, LG, Asus, HP

Fereste-te de Banq si alte 'traznai' de care nici nu ai auzit pana acum.
Multa bafta

(sorry pentrumica anti-reclama)
Multumesc anticipat pentru funda si vot.

| soarexxl explică (pentru youmail):

Mai eu vreau sa fie marca buna si sa fie intre 15 17 mil si sincer din cate am auzit HP nu mai face asa bune lucruri de cand au fost preluati de chinezi! Eu unul as avea de ales intre Asus Acer sau Samsung!

| youmail a răspuns (pentru soarexxl):

Samsung cu siguranta daca vorbim intre astea.

Acer nu merita,
Asus se incalzeste cam tare si merge greu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as face asa as intra pe okazii.ro as trage un ochi care sunt cele mai pacatoase sa stiu de ce ma feresc, acolo aflii si de ce betesuguri sufera.Eu as merge pe Dell, unele au niste performante de rup dar prajesti oua pe ele.Vezi sa fie cu memorie video dedicata.Alegi marca si intri pe forumuri sa vezi jelanie.Laptopul nu este indicat la joace la forja tare se dezlipeste cipsetul placii video si relipitul te rupe. Daca tot laptop vrei musai sa ii cumperi masuta speciala cu ventilatoare sub el alimentata de la priza ca mobilul nu din port USB La ce ai nevoie de laptop. Joace? aplicatii? Acer merg incinse cu spume, Asus sunt mai hm hm