| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie filme sau seriale interesante gen sf sau cu vampiri?
sau as mai vrea niste filme care sa urmareasca niste drame adolescentinethinking Funda ~!

Răspuns Câştigător
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Pai eu urmaresc Teen Wolf(serialul e ok,uneori putin de groaza, dar dragut desi actorii nu au experienta iar filmul nu are un buget precum TVD)si serialul care seamana cu Pretty little liars, si pe care "l-am sorbit dintr-o inghititura"(adica m-am uitat la vreo 6 episoade pe zilaughing) The lyng game(e vorba despre doua surori gemene care s-au gasit, una dintre ele a fost adoptata de o familie de bogatasi, cealalta foarte saraca intr-o familie cu un frate pervers si o mama care vrea sa scoata doar bani de pe ea.Iar cand se intalnesc Emma(cea saraca) a trebuit s-o inlocuiasca pe Satton(cea rasfatata si bogata) cat timp ea se duce in L.A s-o caute pe mama lor biologica). Serialul e super ti-l recomand! si poti urmari si The secret circle(care a fost anulat)

24 răspunsuri:
| demonady2 a răspuns:

Cu vampiri este The Twilight Saga: New Moon sau sf Apocalipsa 2012. Eu unu tias sugerea filmul Kick Ass (Rupe-Tot) E cu adolescenti ce se cred supereroi... Na fain filmul

| demonady2 a răspuns:

Vampiri ti-as sugera twilight sf Sfarsitul lumii 2012. Unu ce l-am vizionat eu si mi-a placut a fost Kick Ass e un film fainut cu niste adolescenti care se cred supereroi...

| BlackEyedGirl a răspuns:

Twilight
The vampire diaries
True blood
The secret circle
The lying game
Pretty little liars.

| Crash0 a răspuns:

Fara The Twilight Saga si The Vampire Diaries happy

| Ramona000 a răspuns:

Twilight,new moon, vamopiri vs varcolaci, The vampire diaries

| Crash0 a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Foarte complex raspunsul, mersi :*

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru Crash0):

Mersi muult de fundakiss mi-a placut sa-ti raspund,pentru ca imi aduc aminte cand cautam seriale peste tot... oricum,am uitat sa-ti recomand Pretty little liars(e vorba despre un grup de fete de liceu,iar "liderul" lor, Alison, a disparut. Dups un an de la disparitie i-au gasit cadavrul, si incep sa primeasca mesaje ciudate de amenintare.E foarte tare, si nu e horror)

| Crash0 a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Ma uit deja lahee heePretty little liars. am terminat pana acum toate episoadele din TVDhee hee:*

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru Crash0):

Si eu, esti fan Stelena sau Delena?

| Crash0 a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Stelena :-s Tu?

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru Crash0):

Eu am fost Stelena pana in sezonul 4, cand a inceput, surprinzator, chiar sa imi placa de Damonlaughing

| Crash0 a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Si mie imi place Damonbig grin Ca barbat e mai carismatic ca Stefan.Dar Stefan are acel ceva thinkinglaughing

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru Crash0):

Da stiu, am inceput sa-mi placa de Ian Somerhalder iar apoi de Damon, oricum cred ca el e mai protector decat Stefan,, de aceeaimi place mai mult de el

| Crash0 a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Interesant :d Cati ani ai tu?thinking

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru Crash0):

13 ani, o luna si 12 zlelaughing) u?

| Crash0 a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Cat de precislaughinglaughing) 17

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru Crash0):

Ssi te numesti.

| Crash0 a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Daria.Tu?

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru Crash0):

Cred ca e evidentlaughing)

| Crash0 a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

De unde era sa stiu ca chiar e numele tau phbbbbt?

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru Crash0):

Pai daca as fi scris "Bombonica" sau "Dulcinea" ai fi crezut ca e numele meu?laughing)

| Crash0 a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Nu thinking Dar si eu am avut pe aici mai multe nume, si nu ale melebig grin

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru Crash0):

E pai, nu as fi crezut ca e cheama Crash, oricum.Ai inceput vreun serial pe care ti l-am recomandat?

| Crash0 a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

O sa ma uit la Teen Wolf big grin