| SssSSSssS_4018 a întrebat:

Cine stie siteuri sau programe de spart parole? Dau funda daca sunt bune.

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

NU exista site-uri sau programe de spart parole.Aia care "sparg"(de fapt fura nu sparg) se folosesc de neglijenta utilizatorului(scam page, keyloggere, furt de cookie-uri, etc).

Exemplu: Tu vrei program de spart parole(care nu exista). Acuma o sa vina unul care zice ca are un astfel de program. Tu din neglijenta(ca sa nu zic prostie) il iei(nu ma crezi pe mine cand iti zic ca nu exista), dar de fapt acel program este un keylogger care iti inregistreaza tie toate tastele apasate si trimite informatiile aluia care ti-a dat asa zis-ul program.Si uite asa tu nu te alegi cu nici un "program de spart parole" dar te trezesti cu toate conturule jocurilor, site-urilor(printre care si TPU) si mess-ului sparte.

1 răspuns:
| Funditzzzzzza a răspuns:

Nnnnnnnuuuuuusssshhhhh