| ViseColorate_4467 a întrebat:

Stie cineva programe sigure de spart parole? Funditabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu exista programe de sprta parole, iar daca se gasesc, sunt numai virusi.happy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
nu exista programe de spart parole. O mare parte dintre acestea nu exista si sunt doar basme!

| AiDa_5611 a răspuns:

Nu exista asa ceva! O prietena a descarcat unu' dupa net si surpriza:era un virus! A trebuit sa-si reinstaleze Windows-ul de cateva ori.Asa ca nu crede in porcariile ale dupa net.Si vezi ce descarci sau unde intri(mai ales la link-urile dupa mess), s-ar putea sa iei virusi!winking
Pa-pa! wave