| marius577 a întrebat:

Stie careva ceva programe de spart parole ym? Ceva site-uri?

Răspuns Câştigător
| Ervin a răspuns:

Uite un program perfect pentru asta: http://dailyfreeware.net/......hoo-gmail/ fundoi?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu exista program ca sa sparga yahoo mesenger! :... exista doar siteuri unde aflii cine e invisible pe mess!

| Ciresikaaa a răspuns:

Nu exista mai asa cevalaughing

| vladix a răspuns:

Am scris un articol la mine pe blog despre asa ceva. http://www.pasionat.info/cum-se-sparge-o-parola-de-mess/. Daca deti un program asa cum am scris in articol, este posibl. Bafta!

| fan3dgd a răspuns:

Sti ca e ilegal asa ca mai bine renunta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://computerszine.com/......ger-9-v2-0

sper ca voi primi funda :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internetul nu e sat fara caini sa sparga cine vrea parola oricui. numai daca esti prost ti se sparge contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si asta vreau si eu sa aflu

| costisuruniuc a răspuns:

TO:yretea@yahoo.com
SUBJECT: User+PassWord (parola si userul tau)
victima@yahoo.com (in spatiul victima scrieti id victimei)

| Eduard_Valentin_1999 a răspuns:

Este ilegal ce vrei sa faci si risti inchisoare daca esti prinsa.