| lar1ssa a întrebat:

Cine vrea sa inceapa scoala?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Care vrea sa se termine scoala/sa o gaseasca bantuita de fantome/sa fie in constructii/sa o fi mancat-o cainii?smug

| Vizitiul a răspuns:

Niciunul din cei care doresc sa se termine dupa ce incepe.

| Ana a răspuns:

Eu nu vreau big grin

| brunetteee a răspuns:

Eu vreau, mai ales ca sunt boboaca :X

| CokoStar a răspuns:

Profesorii (ca sa tortureze elevii) laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Eu nu vreau!
Baftawinking

| IDA08 a răspuns:

Eu vreau! Sunt in clasa a 10-a la un liceu super. Deci... n-am motive sa ma plang. Si... avand in vedere ca m-am cam plictisit in ultima perioada, chiar ca mi-e dor de scoala, de colegi, de atmosfera din clasa, de teme noi la desen love struck, parca si de invatat la unele materii, si de copiat la altele. Anul asta, ca niciodata! Chiar vreau sa inceapa scoala. Pana la urma, vrem nu vrem, tot incepe asa ca e bine sa fim optimisti.

| mary a răspuns:

Nu vreau! totusi as vrea sa scap odata de liceul asta

| prettygirl_9890 a răspuns:

Eu de abia astept sa inceapa scoala pentru pauzele super, dar nu vreau sa inceapa scoala din cauza profei de mate:happy

| Bibik a răspuns:

Da si nu. mi-e dor de colegi:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici atat