| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa inceapa scoala?

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Eu nu.

| Adredemesconf a răspuns:

Nu eu!

| ImHereForYou a răspuns:

Yo vreau...m-am plictisit aksa si in plus vreau sa-l vad pe...UN BAIAT!
Mergem la scl sa nu ne plictisim aksa...
Kand o sa incepem scl o sa asteptam sa vina vacanta!

| Haose a răspuns:

Vedeti voi cand incepe scoala ce vacanta bine meritata o sa vreti...

| pAuU_5976 a răspuns:

Paii eu sincer intr-un fel da in alt fel nu.da deoarece am totii prietenii si colegii acre imi sunt alaturi si ma sustin si in plus in vacanta mi se pare plictisitor.dar nu deoarece nu prea am chef sa imi bat capul cu invatatul si cu temele.tu ai vrea sa incepi scoala? fundiita?love struck mersii

| Marly32 a răspuns:

Eu da pentru ca imi revad colegiilove struck

| LostSmile a răspuns:

Mi-e dor de colegi dar sincera sa fiu nu vreau sa inceapa

| Lavinia07 a răspuns:

Nu prea vreau...