| Kolors a întrebat:

Cine vrea sa inceapa scoala? Eu unul: 'NU'!(va dau si funda)

Răspuns Câştigător
| Dan1989P a răspuns:

Buna! Te inteleg ca nu vrei sa inceapa scoala, dar daca nu vrei sa ajungi ca toti aurolacii, te-as sfatui sa te apuci de carte foarte serios! Scoala este mai importanta decat crezi!

8 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Sincer, intr-un fel as vrea, in altu` nu.Adica, e misto la scoala cu colegii, prin pauzee, la unele ore, decat acasa unde cateodata nici nu mai sti ce sa faci. Dar cand te gandesti la teze, examene(pentru cei de`a 8a), iti cam dispare chefullaughing. Dar tot trebuie sa ai parte si de astea o data, asa ca mai bine te chinui putin si inveti si apoi te scapi. Sunt si avantaje si dezavantaje la scoala. Dar, totusii...eu prefer la scoala, chiar daca esti toata ziua ocupat..decat sa te plictisesti acasa! big grin

| sylar2007 a răspuns:

Va plangeti voi dar cand veti termina scoala ii veti duce dorul! va va fi dor de gasca din clasa, de trasnai, de profii debili, de atmosfera

| Hikari a răspuns:

Buna.
Intr-un fel. thinking

| NoNameNoName a răspuns:

Buna.
Daaa!
Abia astept.
O sa fie Primul An de Liceu.
Si desi am aceeasi Profi, Colegi....Tot abia astept! Pentru ca imi e foarte tare dor de toti si vreau sa imi cunosc noi Profesori si noi Colegi ( daca o sa avem ).
Pa, pa!

| madyuki a răspuns:

Eu vreau sa inceapa distractia de la ore si sa-mi vad colegii. Dar de invatat, trezit dimineata, teme, teste si profi nu mi-e dor aaaabsoluuuut deloc big grin

| Biiaancaaa a răspuns:

Nici eulaughingSi mai tebuie sa invat si pentru teze..si pentru examenelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Biiaancaaa a răspuns (pentru Kolors):

laughing