| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa inceapa scoala? De ce?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu vreau un servici, al naibii de treaba am noroc ca un amic de-al meu e fiul la un director de spital si e posibil sa ma bage ca asistent medical.

| Castorul a răspuns:

Eu vreau...dar nu vreau laughing
Adica vreau sa inceapa scoala ca sa ma pot reintalnii cu colegii cu care altfel nu reusesc sa ma vad in vacanta, sau sa putem fi iarasi toti in curtea liceului sa vorbim etc.
Dar nu vreau sa inceapa ca nu vreau iarasi teme, teste etc tongue

| SabbyNightShadow a răspuns:

Eu nu vrcrying

| carlita2001 a răspuns:

Deoarece imi revad colegii si nu ma plictisesc la scoala, ba din contra ma distrez