| prizeFTW a întrebat:

Craciun fericit!
Azi am adoptat "stilul de viata" al unui rocker.
Cum sa ma imbrac? ^.^
Pareri?
Niste rockeri pe aici? Imi lasati id sau skype sa fim prieteni? big grin
Ce melodii rock stiti gen linkin parca? big grin
Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| JessicaJ a răspuns:

Daca iti place Linkin Park cred ca'ti va placea si Slipknot si Skillet
Ce mi se pare interesant la Slipknot este ca isi numesc fanii ''magotts''de fapt ne'au Dad si un cantec se numeste Pulse of the magotts ...eu sunt mandra ca sunt viermelaughing poarta tinte(eu le ador, sunt prezente zilnic in garderoba mea)de fapt imi plac asa mult ca am fost si la o nunta cu o bratara cu tinte si niste cercei teposii:]]
Rock on \:m/

| prizeFTW explică (pentru JessicaJ):

Yeah baby \m/ [ Atatea raspunsuri bune ca v-as da fundita la toti ] laughing

| prizeFTW explică (pentru JessicaJ):

O sa fac ce ai spus, in afara de partea cu "bratara cu tinte si cercei teposi". laughing Alte sfaturi in afara de tinte? Blugi stramti ceva adidasi tenisi ghete etc?=]

| JessicaJ a răspuns (pentru prizeFTW):

Piele omule... :d ...nu stiu la incaltaminte, eu port cizme cu tinte(lol) tenesi cu scheletii
Poarta tenesii de culori inchise si de aia mai inaltii ..chiar nu stiu ma uit la un poster cu linkin parca acum toti membrii poarta adidasi si tenesi negriilaughing poarta tricouri cu trupe rock eu am de astea multe ...sau cu mesaje rock, eu am un tricou cu iron maiden pe spate si in fata e un monstru care are ridicat degetul din mijloc insa in loc de deget e o lumanare aprina cred ca e destul de subiectiv adica toti adulti se uita urat iar cocalari si manelisti rad ca na ce sa si faci altceva? Whatever...bine ai venit printre noi! :d

| prizeFTW explică (pentru JessicaJ):

Bine am venit! \m/ Imi lasi id tau?happy

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Tnte,geci de piele, colanti din latex.
Ca trupa, personal imi place Green Day love struck

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ce chef de caterinca ai

| prizeFTW explică:

Linkin parca* laughing)))))

| prizeFTW explică:

:]]]]]

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Pai daca stii cum sa te imbraci poti arat foarte "cool" gen - http://weheartit.com/entry/46520910/via/saryvillian -... Poate nu sunt eu un rocar innascut.dar ascult foarte multe melodii de acest gen,de la trupele :Black Veil Brides,Thousand Foot Krutch, Papa Roach, Rammstein, Get Scared, Metallica...si altele

| prizeFTW explică (pentru đɾεαmεɾ):

Vestimentatia aia arata mai mult ca de rapper da e cool.