| BoBByBlack1 a întrebat:

Hey Rockeri! Mda sunt rocker! Problema e ca nu am stilul vestimentar prea bun dar rock-ul il am in sange! Cam ce pot cumpara, bine cam stiu asta, un tricou cu ceva metalika sau alte trupe, niste lanturi, etc. Ar trebui sa ma duc la sala? Rock on!

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Ce-l defineste pe rocker e atitudinea sa nu hainele. Ma rog. Sunt 2 tipuri principale de vestimentatii. Imbracat tot in negru si un tricou cu o trupa care sa nu fie metallica, nirvana, ac/dc sau iron maiden pentru ca pe alea le poarta toti ratatii care se cred rockeri iar a doua vestimentatie e army. Army adica cargo pants cu imprimeu militar, bocanci, tricou cu o trupa si ceva camasa kaki peste.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știi ce? Lasă-ți plete, fă-ți niște tatuaje... Și, ia-ți o motocicletă. : )

| mitika12 a răspuns:

Mai poti lua si pantaloni de piele o au multi rockeri, nu vad de ce sa mergi la sala daca vrei sa arati ca un rocker