| annna27claudia a întrebat:

Credeți ca ar trebui sa ii dau mesaj baiatului de care-mi place? Adica, nu stiu. Am mai incercat.
Sunt intr-o perioada de melancolie si ma face sa cred ca daca o sa dau iar un mesaj, lucrurile se pot schimba.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric nu!
Daca baiatul te place inapoi, te va cauta el.
Daca insistiti si faci tu prima acest pas, risti sa te refuze.
Nu te grabii sa iei placerea baiatului, da-i sansa sa faca el primul pas, asa cum este normal si firesc, ca baiatul sa cucereasca!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu incerci, nu stii la ce te astepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce-i scrii in mesaj.

Abordeaza-l intr-o maniera care sa-i trezeasca interesul, nu banalul "buna, ce faci?"

| annna27claudia explică (pentru anonim_4396):

Chiar azi l-am vazut si mi-au mai dat seama ca inca il plac ...nu stiu ce sa fac