| Miha1308 a întrebat:

Credeti in dragostea pe internet?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cred. Insa nu putem vorbi despre o relatie in adevaratul sens al cuvantului sau de iubire pana nu intalnesti cealalalta persoana fata in fata. Atunci e momentul adevarului.

10 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, dacă relaţia nu se rezumă doar la internet. Adică se pot cunoaşte aici şi să se şi întâlnească real. Dacă cei doi chiar se iubesc relaţia poate rezista.

| Miha1308 explică:

Nup

| SalutTpu a răspuns:

Nu

| divinuu a răspuns:

Da.Eu am stat impreuna cu un baiat care l-am cunoscut pe net 7 lunihappy. Dupa 2 saptamani de conversatii online, ne-am intalnit.Inca imi e dor de el...sad

| xeleur a răspuns:

Nu fiindca poate sa ma pacaleasca

| alice_5598 a răspuns:

Da.De fapt. poate incepe pe net. dar eu cred ca o relatie in care te vezi.macar de cateva ori pe saptamana, nu poate fi comparata cu una de pe net.Nu il poti cunoaste cu adevarat pe cel de langa tine decat fiind zi de zi langa el.si nici macar atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pot descoperi unele compatibilitati intre doi parteneri pe baza a cea ce transmite fiecare dar se pot descoperi din timp si unele neconformitati ale unei relatii adevarate neconformitati bazate pe comportamentul fiecaruia in parte care citeodata te poate face sa-ti para rau ca relatia a ajuns acolo fie ea si pe net.Cind unul trage sa se impuna iar celalalt vede clar ca nu e intelegere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred, pe iubitul meu l-am cunoscut pe netwinking:X si sunt chiar foarte norocoasabig grin

| Ionut_2660 a răspuns:

Da

| shrfp a răspuns:

Eu una nu!