| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in semnificatia orelor? Ma tot uit la si 59 de minute dar si la un minut. ????

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu m-am uitat în viata mea la toate orele... Și nimic

| AndreeaMonica25 a răspuns (pentru suntserios):

Adica ce ai urmărit mai exact?

| OldSoul a răspuns:

Analizeaza la ce te gandeai tu in acele ore.
Gandeste-te la ce te nemultumeste, la ce nu-ti place la viata ta.
Asa vei putea afla raspunsul.
Aceste "semne" sunt unice, si chiar daca ar exista un mesaj ascuns in spatele acestora, mesajul ar fi diferit de la persoana la persoana.
Asta inseamna ca, chiar daca ar inseamna ceva acel mesaj, nu noi suntem in stare sa-ti spunem insemnatatea lui.
Tu decizi ce importanta ii acorzi acelui mesaj, eu zic sa o interpretezi intr-un mod pozitiv.

Si eu am vazut multe ore de acest gen pana acum ceva timp, intr-o perioada le vedeam chiar des, acum s-au mai calmat, doar ca la mine orele erau in oglinda, gen 20:02.

In orice caz, iti atasej un link, poate te ajuta sa descoperi insemnatatea acestui mesaj.
https://angelnumbersmeaning.com/angel-number-59-meaning-and-symbolism/

In general aceste mesaje sunt o "incurajare", menite sa te ajute, menita sa te faca sa treci peste probleme, sa te faca sa crezi in tine, sa crezi ca totul va fi bine.

| BlackRose03 a răspuns:

Speram sa nu mai vad intrebarea asta.N-o mai pune pls.

| AndreeaMonica25 a răspuns (pentru BlackRose03):

Promit sa nu se repete. :-)