| marinelamarin a întrebat:

Credeti in spirite? a-ti avut intamplari ciudate? ofer funda. fara raspunsuri in batjocora

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu prea cred, dar noaptea mi s-a deschis usa singura de 2 ori credeam ca e mama si eu vorbeam singura pe cand nu era nimeni si am inchis-o... Apoi dupa un timp am smtit de parca ceva a sarit de jos in pat.Ciudat,am si plcat dnin camera in mijlocul noptii

| Aasdfghj a răspuns:

Da, cred in spirite dar nu am de gand sa povestesc nimic aici.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu, nu cred. Dar cand eram mica ma uitam la "fenomene stranii" pe discovery si ma speriam rau de tot. laughing
Aveam senzatia ca sunt bantuita, pe atunci eram si destul de credincioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in spirite, traim in secolul 21 si oamenii inca cred in divinitati, spirite, demoni si toate cele, in loc sa se axeze pe ceea ce e deja demonstrat ( prin stiinta), adica oamenii sunt chiar prosti ei platesc bisrici, vraci, vrajitoare pentru asa zisul ajutor divin...ar trebui sa privim realitatea asa cum este, adica pur si simplu normala fara pic de magie, tot ceea ce vezi la tv despre spirite/divinitati sunt facute pentru ati capta atentia si a produce ei niste baniwinking
Scuze daca m-am deplasat de la subiect

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Stiinta nu a descoperit spirite. medicina ca stiinta + psihologia nu mentioneaza ca exista spirite. multe din persoanele care cred in spirite se afla la spitalul de nebuni. au prieteni imaginari. spiritele fac parte din fricile irationale in general.

Răspuns utilizator avertizat