| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in vraji? EU de exemplu nu cred

Răspuns Câştigător
| yukyta a răspuns:

Mai eu nu stiu ce sa zic.sunt persoane care citesc in palma si cafea si se cred vrajitoare.dar cine stie poate chiar exista persoane care pot face vraji dar nu te gandi k le face asa ca in filme. poate exista

3 răspunsuri:
| Alexutzapoopuic a răspuns:

Depinde ce fel de vraji, daca de alea facute de vrejitoare si blesteme ca o sa iti cada parul din cap si o sa ai tripleti nici eu nu cred adica sunt foarte stupide

| Ironicnαme a răspuns:

Sunt o vrăjitoare. Mă jiniţi sad

| DUSENOK90 a răspuns (pentru Ironicnαme):

Nu vreau sa jignesc pe nimeni. Pur si simplu vreau sa aflu pareri.