| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am si eu nevoie de o parere.In ce culoare sa imi vopsesc camera daca am mobila maro cu albastru si draperiile albastru si bej?big grin

4 răspunsuri:
| danadana28 a răspuns:

Ai o camera destul de colorata. Poti opta pentru culori pale: un albastru foarte foarte deschis, un bej deschis, culoarea untului sau pur si simplu alb big grin

| ciocox a răspuns (pentru danadana28):

Ok,multumesc pentru parere:*

| caisa a răspuns:

Dupa mine e ok dar mai bine e cu portocaliu si draperia sa die crem deschis si perdeaua alba sau portocalie