| MariaaaaLm a întrebat:

Ce ziceti sa imi sarut yubitul?

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Dacă este iubitul tău, tu ce zici? Nu ar fi normal?

17 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Daca simti nevoia, (tr sa vina din inima), da. Sau daca nu ai incercat inca si ai 13-14 ani, da, asta ca sa stii si tu despre ce este vorba (sa nu te faci de ras).

| AnnaS98 a răspuns:

De ce nu?laughing adica sunteti impreuna. :? funda?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Chiar așa de mult contează părerea noastră?

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Nu înțeleg de ce nu straight face și de ce ne întrebi pe noi, n-ai părinți :-s?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuu, ai inebuinit vrei sa ramai gravida? lasa sa-l sarutam noi prima data sa vedem ce talente are-n el

| MariaaaaLm explică (pentru anonim_4396):

Nu ti-l dau

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariaaaaLm):

esti egoista

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Maximmmmlaughing)) bravo

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tataru_Ionut_1991):

winking

| Zeref a răspuns:

Eu zic sa-l saruti cu limba...de la papucrolling on the floor)

| Caddyi a răspuns:

Saruta`l dupa ce te duci dracu. cat de p.roasta sa fii sa ne intrebi pe noi? x(

| naitreaba a răspuns:

Nu-l saruta, asteapta pana la nunta.

| Zeref a răspuns (pentru naitreaba):

Hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa du-te ma ca e cel mai tare raspuns hahalaughing))))))) rolling on the floor)))))))) laughing laughing laughing.is pe jos de ras.

| naitreaba a răspuns (pentru Zeref):

laughing Si tu esti funny, am vazut cateva raspunsuri de-ale tale ^^

| Zeref a răspuns (pentru naitreaba):

Sunt flatat amice.Deci ma duc sa-mi tai o vena de fericirerolling on the floor)).Sau mai exact m-am udat cum zic unelehee hee. bafta

| FeelMe a răspuns:

Ca fapt divers, cum sunteti voi impreuna daca nu va sarutati? de fapt ce faceti voi cand va intalniti? doar discutati?