| uffye a întrebat:

Cum a fost prima voastra betie? Si la ce varsta?

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

La 15 ani la un festival al berii, cantau ceva trupe rock in seara aia, si l-am si agatat pe un inginer de lumini al unei trupe, prefer sa nu dau nume, care ma suna tot timpul cand au concert la mine in oras rolling on the floor) cum sa fie betia? a fost. HIGH! imbratisam pe toata lumea, chiar daca nu-i cunosteam. si le ziceam la toti ca ii iubesc, si ajung acasa, ma trantesc in pat si cred ca am scuipat pe covor ca dimineata era ud laughing, nu mi s-a rupt nici filmu stiu tot ce-am facut, deci n-a fost nu stiu ce. big grin!

4 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

11 ani
am facut un gratar cu familia
si aveam un vin dulce de la tara,si m-am apucat am beut un pahar doua,asa am termint cu gratarul,parinti mei,au fost sunati de moasa mea,sa se duca la ea,au plecat la ea,si eu ca narodul,cu sticla in fata am continuat sa beau,sa fiu sincer,vruiam sa ma dau in spectacol, am beut un l de vin, aveam 2 fotolu in fata casei.si cu sticla langa mine m-am pus pe ele,cu niste saci de ciment langa mine,am tot beut,pana am terminat sticla,si de atunci totul s-a stins,din cate mi-a spus soromea am "adormit"acolo pe saci de ciment. vomitasem pe mine,eram incostient,acum spun din ce mi-a, spus soromea, m-au luat in casa ea cu o vecina de avea vreo 17 ani,mau schimbat la pielea goala,ca eram plin ca vomitasem,au chemat doctorul,si doctorul a spus casunt la un pas de coma,auzeam cum ma striga doctorul, dar nu puteam raspunde,, nici a2 zi nu am fost in stare sa merg la scoala

| nicoleee30 a răspuns:

13laughing eram ca o lipitoare, vreau sa zic ca ma taram pe jos pentru ca nu eram in stare sa stau in picioaretongue

| mikilooooooooo a răspuns:

7/8 ani cam asa daca-mi aduc bine aminte.
eram cu un prieten in casa si am gasit o sticla de visinata de la un prieten de familie care o lasase prin casa pe la mine, m-am pus cu ala pe baut si eu sa ma dau baiat. am zis sa facem concurs care bea mai mult, dau dau dau ce dau eu pe gat si observ ca amicul meu se prefacea ca bea doar sa ma imbete pe mine laughing
a fost o experienta amuzanta si de neuitat + lovitura de final cum ies pe usa cad pe scari big grin

| CrazyGirl2 a răspuns:

A fost naspa ca eram ametzita si imi era cald si nu am putut sa invat la biologiebig grino fost la vasta de 12 anibig grinlaughing