| Chérrrie a întrebat:

Heii.
Cum a fost prima voastră beţie? Si la ce varsta s-a întamplat?laughing

9 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Cred ca atunci cand aveam vreo 12 ani, cu ceva prieteni la mine acasa ascultam tema de la Mortal Kombat si beam ceva, pe urma a venit fratemi-o si ne-a dat la toti sa bem amestecat, a doua zi aveam numai pete cam asa de raza o jumatate de metru cu cartofi pe podea si maicamea cand a intrat in camera trebuia sa paseasca ca si la sah sa nu calce in belti laughing

| TheAvenger a răspuns:

Pff.a fost pe la vreo 11 anithinking ..eram singură acasă și mi-am luat vreo 5 beri.și după aia dă-i și distruge casalaughing.ce pot să zic, a fost ștas prima mea bețielaughing

| Chérrrie explică (pentru TheAvenger):

Foarte tarelaughing mi-a placut faza cu "da-i si distruge casa" laughing

| TheAvenger a răspuns (pentru Chérrrie):

Vezi? ce v-am spus eu? ..eu pe toată lumea fac să râdă.big grin

| Chérrrie explică (pentru TheAvenger):

Dar cine s-a indoit de asta?happy chiar m-ai facut sa radlaughing

| TheAvenger a răspuns (pentru Chérrrie):

știu că te-am făcut să râzi. postul de scamatoare mi se potrivește de minune, nu crezi?laughing

| Chérrrie explică (pentru TheAvenger):

Poatelaughing

| LittleMønster a răspuns:

Prima mea betie a fost una crunta, cu morti cu raniti, bine morti nu dar raniti da. Aveam vreo 13 ani,eram la ziua de nastere a unui coleg si m-am pus cu varmiu la baut de beri, ala fiind mai mare ca mine mai mult m-a luat in ras ca ma fac praf dupa primele doua pahare, dar am rezistat mai mult. Dupa ce eram "cam" praf m-am apucat sa ma iau de lumea de acolo, si uite asa mi-am luat vreo doua palme peste bot de la o piti, am ripostat la greu, pana am ajuns acasa muci la propriu.The end.

| Vegah a răspuns:

La 12 ani m-am îmbătat dintr-un pahar de vin roşu, a fost foarte naşpa pentru mine şi amuzant pentru părinţi, fiindcă eram la o petrecere cu ei şi când m-au văzut "pe 7 cărari" au început să râdă cu ceilalţi (eram cel mai mic de acolo).
Prima beţie adevărată am avut-o la 15 ani, când nu-mi amintesc ce s-a întâmplat, ştiu că eram cu sticla de vodkă în mână şi cântam highway to hell de la AC / DC, după m-am trezit într-un pat laughing