| lifeistough a întrebat:

Ati regretat prima betie si la ce varsta a fost?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Aoleu! Ce naspa a fost! Aveam vreo 24 de ani, eram studenta in anul I si dadusem primul examen, la Lingvistica (ceva oribil) si-l picasem. Eram disperata si m-am facut prastie cu o sticla de coniac. Asta era pe vremea impuscatului, prin '84. Nici nu vreau sa-mi amintesc, nu cum a fost sa beau, ci cum m-am simtit vreo doua zile dupa.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu m-am imbatat de la prea multa munca, in vara (25 ani) dupa o zi foarte obositoare de lucru am iesit sa bem cateva cupe si dupa m-am simti foarte rau. in mod normal nici nu m-as fi ametit dar stresul si oboseala acumulata in timpul zilei si-au spus cuvantul.

| 4LeafCloves a răspuns:

Nu știu la ce vârstă a fost și nu știu nici cât de beată am fost, dar țin minte că râdeam de un punct de pe perete laughing, cât de tare. Am băut și șampanie și lichior. Nu am regretat, doar mă simțeam bine, dacă râdeam.

| alynuch a răspuns:

Nici nu imi amintesc cand a fost astawinkingPrima data m-am imbatat la 3 ani ca am baut o juma de sticla de bere si am dormit toata ziua.