| zippit a întrebat:

Cum arata baiatul\fata visurilor voastre?

10 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Baiatu
ochii albastrii=p~ufff sunt cei mai superbi
par:saten/blond indreptat cu placa
corp:superb=p~
inaltime:, 1, 80
cap:rotundlaughing
sa ne tina in puflaughing

| MiK3L a răspuns:

Fata
ochii : albastrii, verzi
par: blond.
corp: dotata
cap: sa fie inteligenta, de gasca, amuzanta uneori
inaltime: mai scunda ca mine. happy

| 5123fsda a răspuns:

Fata
ochii- albastri/caprui/verzi
par -blond/shaten
corp -dotata
cap -sa fie de treaba, inteligenta
inaltime-normala

| lilstar a răspuns:

Un nume: Trey Songz

| Cryssu17 a răspuns:

Sa fie frumos si un baiat de trebuie si nu nesimtit cam rar gasestitongue

| graffman a răspuns:

Sincer sa fiu voi nu descrieti nica spectaculoshee hee adica eu am ochii verzi par shate si is destul de dezvoltat laughing Si am mai multe prietene decat prieteni :d

| Meow15 a răspuns:

Baiat. Inalt, brunet, ochi albastrii, zambet frumos, sa fie glumet :X

| BadLuckBryan a răspuns:

O femeie cu mustata satena, cu ochii kakanii in dungi + parul mov deschis spre abastru inchis si cu 2 spancene butucanoase.
Sa fie prostuta, si usor de infulentat + sa imi faca toate mofturile si toate placerile, inalta cat gardu si slaba cat scandura gardului + picioare de rus,(paroase)+ sa aiba par pe spate(cret - blond).

| ElenaMaria1 a răspuns:

Inalt, brunet cu ochi albastri sau verzi, cu tenul putin mai inchis, sa fie romantic sa ma alinte mereu sa nu fie gelos si sa ma iubeasca fr mult love struck.

| codry98 a răspuns:

Brunet,ochi caprui,inalt,slab, destept, de treaba