| Andreeutza_Dragutza a întrebat:

Pentru fete:Cum arata baiatul visurilor voastre? dau funtita.

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Baiatul visurilor trebuie: sa aiba simtul umorului, sa stie sa se distreze, sa fie alaturi de mine atunci cand am nevoie de sfaturi, sa fie dragut si pe dinauntru, nu numai pe din-afara, sa ma faca sa zambesc atunci cand plang, sa fie alaturi de mine in tot si sa ma sustina, cand sunt nervoasa sa stie sa ma calmeze, nu sa ma enerveze si mai rau, ca de multe ori asa se intampla cand vrei sau incerci sa impaci pe cineva, iti iese totul invers, reusesti sa o enervezi si mai rau, sa existe o comunicare buna intre noi, sa ne spunem totul si mai ales sa ma iubeasca si sa ma respecte.

17 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Ce oi cauta eu pe intrebarea astalaughing.

| sasha a răspuns:

Eu sunt ala, sunt barbatul din visele tuturor femeilor rolling on the floorrolling on the floor hai ca glumesc si abia astept raspunsurile la aceasta intrebarewinking

| Miha a răspuns:

Baiatul visurilor melelove strucklove struck
Ar arata cam asa:
-devreme acasahappy
-sa gateasca
-sa ma iubeasca happy
-sa fie amuzant
-sa fie deschis mereu
-sa ii placa aventura
-draguthappy(asa ar arata in visul meubig grin)
Nu sunt foarte pretentioasa... dar rar se mai gasesc baieti d genulcrying
pace:]

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Heiii.
Nu e el baiatul perfect, dar e perfect pentru mine. E baiatul din visele mele. day dreaming Si am noroc ca a aparut. love struck
Este cum vrea el sa fie. Intotdeauna se comporta diferit, nu are nimic in comun cu altii. Isi aduce aminte de zilele importante.Stie sa ma faca sa ma simt speciala. Stie sa iubeasca. Este rebel cateodata, dar stie si unde sa se opreasca. Face aceleasi lucruri, chiar daca unora nu le convine. Se accepta cu defectele lui. Ii accepta pe toti cu defectele lor. E putin aiurit, dar tocmai asta imi place la el.
E amuzant, e copilaros, e cel pe care l-am asteptat mereu, dar la care nu m-am gandit niciodata. E plin de mister, dar intotdeauna nu-mi ascunde nimic. Nu ii e rusine cu mine, intotdeauna ma prezinta prietenilor lui chiar daca nu sunt aranjata. Foloseste cuvinte care pur si simplu ma innebunesc, pentru ca vin de la el din inima. E indragostit de mine si asta e ce conteaza. Ma surprinde intotdeauna. E frumos, e ciufulit si e doar al meu. love struck

Let`s do it! :*
Adda

| ELD a răspuns:

In cateva cuvinte :sa fie grijuliu in tot ce ma priveste pe mine, nu vreau o frumusete rara sau bogatul anului 2010laughing

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Sincer pentru mine e mult spus, poate chiar putin exagerat "baiatul viselor". laughing Nu e o achizitie, o noua rochie sau un mobil nou. laughing E un om, cu sentimente, la fel ca si mine si probabil ca si voi. happy
Nu am prototipul "baiatului viselor mele". Dar cand il voi intalni si trairile noastre vor fi reciproce, te anunt. tongue

| Elyxx a răspuns:

Ufff blushing baiatul viselor mele arata km asa: ochii albastrii:X:X blondutz:X, sa stie sa se comporte cu mine, sa fie sensibil si iubitor, sa NU ma insele(dar totusi mereu imi zic ca il iubesc prea mult si daca l'as avealaughing si m'ar insela l'as iertahee hee ) sa ma iubeasca sincer si ...sa sarute binelaughing

eu una cred ca l'am intalnit si lupt cu toate puterile sa il amhee hee

| vip 2010 a răspuns:

Fizic :Inalt, brunet, ochi verzi, si bine facut
Sufeteste: Iubitor, intelegator, romantic, cu simtul umoruluitongue, de gasca, harnic, fara fite, simplu :X agreabilbatting eyelashes

| madutza_dwdwlyna a răspuns:

Pentru mine conteaza : cum ma inteleg cu el : daca ne potrivim in anumite cazuri : sa ma inteleaga si sa ma iubeasca.Restul conteaza prea putin

| gabitza144 a răspuns:

Am un iubit de 1 si o luna si ma inteleg foarte bine cu el pentru mine conteaza sa in intelegem reciproc sa avem incredere unu in altu sa nu ne mintim sa ne respectam si sa nu trecem peste limite si sa ma iubeasca desigur

| gabitza144 a răspuns:

Da si tu funda odatatonguebig grin

| RainBow_2697 a răspuns:

Mai putin frumos ca dracu`laughing

| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Sa fie brunet, cu un zambet minunat, sa fie respectuos, sa fie sincer, sa aiba grija de mine, sa ma iubeasca, sa ma ajute la greu si la bine, sa ma alinte, sa-mi faca cadouri minunate.

| Bucuriedeculori a răspuns:

Pai. baiatu visurilor meleday dreaming
sa fie creol, putin mai inalt ca mine, rritlove struck, sa aiba gropiteelove struck; x sa fie romantic, glumet... day dreaming km atatday dreaming
Hai pahappy! V'am pupatt:*

| Ela_8933 a răspuns:

Are 2 picioare, 2 ochi, gura, nas, urechi...si nu e COCALAR:d

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaaDewww a răspuns:

Sa fie inalt pentru ca eu sunt inalta, sa fie brunet, cu ochii verzi si sa ii pese de tot ce mi-se intampla si sa fie protector si destept pentru ca nu imi plac dobitoci obsedati de sex.