| Carla01 a întrebat:

Cum ar arăta ziua perfectă pentru tine?
A mea ar fi ceva de genu' afară plouă,stau în pat sub pătură urmăresc un film bun (Furious 7, Divergent,Fifty Shades of Grey sau un film de groază),să beau o ciocolată cladă, să am căştile în urechi şi să mă gândesc la persoana iubită:*

8 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

acasa, tata sa fie schimbul 2 sau 3, dulciuri, suc, internet (musthave) siii cam atat

| kar1GaNNN a răspuns:

Intr-o zi de vara, la o cafea si o tigare dimineata si apoi plimbari pe dealuri cu bicicletele impreuna cu prietenii.

Răspuns utilizator avertizat
| Innsbruck a răspuns:

O zi de vara in care arat bine, mancand pepene rosu apoi iesind cu bicicleta, dupa aceea o mica plimbare in padure la cules de fragute + muzica cu inca un prieten desigur. Apoi ajung acasa si sa inceapa sa ploua, fac un dus si ma pun la un film/serial/anime.Sa nu uitam de mancarea buna

| SpeșălGirl a răspuns:

Ziua perfecta pentru mine ar incepe exact asa:Eu sa ma trezesc dimineata pe la 8 si cand ma uit pe cer sa fie insorit,fara niciun nor.M-as duce sa iau micul dejun si sa beau o cafea, apoi sa stau pe canapea si sa mananc inghetata. Dupa, m-as duce sa ma imbrac ca sa ies in oras cu prietenii. Dupa ce m-am pregatit si m-am facut frumoasa, m-as duce cu gasca pe centrul vechi, am bea un cocktail si apoi am merge sa ne plimbam si sa facem tot felul de nebunii.Pe la 8 sa ne intoarcem acasa si sa mai ramanem putin in fata blocului, pe banca.Bineinteles sa fie si prietenul meu care sa ma stranga in brate. Dupa, pe la 9 as intra in casa si de aici as deschide calculatorul si as intra in vorba cu toti prietenii. Apoi sa incep sa mananc chipsuri, jeleuri si sa am o sticla mare de Coca Cola la indemana, sa ma uit la filme.Si sa stau asa pana dimineata.laughingToata povestea asta vreau sa devina realitate la vara.

| ANONIMUS251 a răspuns:

Ziua mea perfecta ar incepe dis de dimineata ar fi o zii insorita fara nori si fara vant as pleca prin parc cu catelul si acolo m-as intalnii cu o fata de varsta mea care plimba catelul, cateii nostri sa inceapa se se joace si cat timp ei se joaca nai sa ne cunostem mai bine sa ne dam nr de telefon dupa ce s-a terminat plimbarea cu cateii sa ne intalnim din nou si sa ne sarutam accidental apoi sa descoperim ca ne placem si seara sa planificam sa mergem intr-un restaurant si sa ii dau un trandafir rosu frumos si pana la sfrarsitul serii sa devenim iubiti si sa fie o relatie buna si de durata pentru mine asa ar arata ziua perfecta

| At0M a răspuns:

Cu mult soare, fara sa bata vantul, cald, inghetata si plimbat cu bicicleta.