| painkilleeer a întrebat:

Heii,daca am rochia de banchet in zona sanilor alba,iar restul este neagra si am pantofi negri cu toc si pietricele argintii, unghiile as putea sa mi le fac de culoarea pielii? Sau neaparat sa le fac albe sau negre? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ce zici de modelele recomandate la sfarsitul articolului asta http://be-fashion100.blogspot.ro/2014/05/be-fashion-in-black.html

| EvilThoughts a răspuns:

Sincer, cred că merg ambele variante.
În locul tău aș alege alb sau negru, deoarece mi se pare că se asortează mai mult. Cu toate astea, și o culoare pală care nu sare în ochi atât de mult, este potrivită.

| capricc a răspuns:

Eu as incerca o manichirua half-moon (nude-rosu sau nude - alb) http://fucsia.ro/modele-de-unghii-simple-2013-50-de-poze-demonstrative/

| Elly94sweet a răspuns:

Daca vrei sa te asortezi din cap pana in picioare ar fi frumos toate unghiile negre si cea de langa degetul mic alba cu o cruce neagra pe ea ca tot am vazut ca se poarta crucile...cu toate ca prea mult alb/negru strica.eu asa as face in locul tau.sau fa-ti-le rosii happy