| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu cei din jurul meu pentru ca acestia sa ma placa mai mult? tin cont sa mentionez ca eu sunt o fire mai dinamica

4 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Si eu sunt la fel mai dinamica. Da acum nu stiu unii te pot placea si te accepta asa cum esti unii pur si simplu nu. Un lucru trebuie sa-l iei in calcul : Nu poti fi placut de toata lumea! Cu cat incerci mai mult sa le arati oamenilor ca ii vrei in preajma si le faci pe plac, ca esti de acord cu ei cu atat te vor indeparta mai mult. Unii pur si simplu nu accepta faptul ca esti mai bun, ca ei ca te descurci mai bine in unele chestii si incearca sa te dea la o parte. Nu trebuie sa te dai batut si incearca sa-i ai aproape pe cei care te merita si care sunt mandrii de tine si de firea ta dinamica!

Succes!happy

| Zâmbărici a răspuns:

Nimic ramai asa si eu sunt mai dinamikawinking

auran
| auran a răspuns:

Ramai asa cum esti - este o calitate rara la ora actuala
cine nu te place - este pierderea lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fii sincera si de incredere, si in rest nu trebuie sa faci nici un efort suplimentar.altfel nu ai mai fi tu.