| Anutsaa122 a întrebat:

Am o relație de curând. Cum ar trebui sa ma comport cu iubitul meu? Menționez ca suntem amândoi de aceeași vârsta. (El e apropiat, eu nu prea, sunt o fire mai rece)

Răspuns Câştigător
| MGEORGESCU a răspuns:

Teoretic minus si cu plus se atrag, ideea e sa nu fii prea rece pentru nu cred ca isi doreste alaturi un bloc de gheata. Plus de asta comportamentul pe care il ai in prezenta lui se dezvolta pe baza relatiei pe care o aveti, in orice caz comunicarea este esentiala, practic e temelia unei relatii reusite. Totul trebuie sa vina de la sine, pentru ca daca te fortezi sa fii asa cum nu esti el o sa simta asta si crede-ma ca n-ai de castigat. Deci, fii tu insati, comunica, simte si va fi bine! Succes!

5 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa te comporti firesc, asa cum te comporti de obicei. Un baiat sau o fata este atras(a) de o persoana de modul cum se comporta in viata de zi cu zi, nu de ceea ce aaceasta vrea sa pare. Complementaritatea este baza-fundamentului-temeliei unei relatii.
Tine cont si de ce ti-au zis ceilalti useri, deoarece eu nu am vrut sa repet.

| Necunoscut112 a răspuns:

Cum simţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l iubesti daca nu poti fi apropiata de el natural

| Rux04 a răspuns:

Să fii calmă, iubitoare, să-i fii alaturi la bine si la greu.

| Rareș_Joseph_1990 a răspuns:

***-l