| andreiyo50 a întrebat:

Cum arati unei fete ca o iubesti, fara sa ii spui in cuvinte. De exemplu mie imi place o fata de la scoala si as vrea sa fie iubita mea, dar nu stiu cum sa ii spun ce vreau si nici sa-i arat ce simt. Am discutat cu ea pe mess si la un moment dat am intrebat-o daca are prieten si mi-a zis ca da mai mult in gluma, dar eu stiam sigur ca nu are ca ma informasem dinainte din surse sigure.

9 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea la scoala, tine-o in brate, alea alea

| Derpina204 a răspuns:

Scurt! Te duci si ii spui ca o placi si ca vrei sa o ai de prietena! :* Bafta!hee hee

| grig11 a răspuns:

Iei spray de grafiti si scrii pe blocul fete ca o iubesti si iti scrii numele sau ii dai un trandafir mov semnul iubiri la prima federe

| LOADING █████████99% a răspuns:

Iti dau un exemplu din propria experienta:

e un baiat pe care il plac, si eu cred ca si el ma place pentru ca mi-a facut un desen pe scaun, la scoala cu 2 maini care fac o inimioara, a desenat un baiat care saruta o fata si aratau exact ca noi, avea si aceeasi imbracaminte, vorbim foarte des, imi trimite biletele in ore, suntem foarte deschisi unul cu celalalt
Iar un prieten spune ca ma place si ca vrea sa ne cuplezelaughing pentru ca ne potrivim, spune el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu ea intr-un mod mai special, cand esti alaturi de ea fa-o sa creada ca este diferita de celelalte si ca in ochii tai are un loc special... asta se realizeaza prin cuvintewinkingwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa intrebi prietenele a ei daca cumva vorbeau despre tine, fate ca iti e interesant de ea, la lectie uite la ea si zimbeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o ce parere are des tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place o fata inca nu am cunoscut-o fata in fata dar vorbesc pe mess de ceva timp cu ea si nu stiu cum sa ii spun ceea ce simt.

| florin_1725 a răspuns:

Pai comportate frumos cu ia si ia-o usor fate interesat de ia...dar daca ei chiar nu-i place de tine mai depate nu stiu ce sa zic