| clodis_3617 a întrebat:

Cum as putea sa conving o fata de 15 ani(care este ca soramea) sa se lase de fumat fara sa imi raspunda cu,. ceva de genu cu : parca ai fi tata.(stiu ca nu este categoria potrivita dar aici intra mai multi)

Răspuns Câştigător
| alicool a răspuns:

Buna! pai nu stiu... incearca sa-i spui ca ti la ea ca la o sora si ca nu vrei sa pateasca ceva! Sper ca te-am ajutat:*

2 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Ce iti mai pasa de ce face e treaba ei daca pe taicasu nu il asculta vrei sa te asculte pe tine? Eu cred ca tu o placi pe fata aia de iti pasa asa mult de problemele ei.

| pretty34 a răspuns:

Eu cred ca iti place de ea, in acest caz incearca s-o faci sa inteleaga adevarul si mai ales s-o faci sa-si dea seama cat ar insemna pentru tine acest lucru.