| ElenaElenushh a întrebat:

Cum as putea sa ma fac mai " buna "? Adica sa se uita baietii la mine?

4 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Putin machiaj, o coafura, haine frumoase, caracter placut

| express11 a răspuns:

Pai...cum arati?

| lizy12iul a răspuns:

Mergi la sala, la fitness mai exact, sau la box, chestiile astea atrag baietii, daca ai deja forme, poti sa te imbraci mai sexi, gen colanti si bluze mulate,sa te aranjezi mai bine, parul de obicei sa il lasi desfacut si sa il lasi sa creasca, baietilor le plac fetele cu parul lung, la machiaj sa fi atenta sa faci ceva subtil si elegant, sa nu folosesti culori vi, gen albastru, portocaliu, galben sau mai stiu eu ce laughing
poti sa pui iar poze sexi pe facebook ca sa te faci cunoscuta, ai grija sa nu fie de cocalari ca o sa rada de tine. sa fie de bun gust, sexi, misterioase, sa nu arati tot!
cam asta. :*

| Anonymous1995 a răspuns:

Du-te la sala, alearga, macheaza-te mai mult, dar nu exagerat