| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea slabi? Diete ceva? Idei?thinking[Ceva concret...care este sigur si sanatos].

2 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Dieta cu grefruit :X Slabesti garantat. inainte de fiecare masa ( dimineata, pranz, seara) mananci o jumatate de grefruit. Si poti sa mananci orice, dar ma rog, pentru un efect mai rapid, poti sa reduci cartofi prajiti, fast food d-astea big grin si daca vrei sa fie si mai rapid, fa sport. Un sfert de ora dimineata, un sfert de ora seara. sau o jumatate de ora pe zi in general. Hope to help:*

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Fa sport.
Cat despre diete, gasesti o multime pe net, insa cred ca ar fi mai bine sa consulti un nutritionist. Iti poate prescrie o dieta potrivita pentru organismul tau, deoarece nu toate cele ce se gasesc pe net functioneaza.
Totusi, cred ca daca faci sport si iti supraveghezi cat de cat alimentatia, astfel incat sa mananci cat mai sanatos (multe fructe si legume, multa apa, fara dulciuri etc.) si sa nu faci excese, vei reusi sa slabesti in timp.