| RAY a întrebat:

Cum convingi o fata sa faca sex cu tine daca nu o atragi fizic?

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Descargi din google 500€ fata verso. O tragi la xerox si cand o vezi ii falfai pe nasu ei asa va veni ca un soarece dupa cascaval

| sierra1 a răspuns:

Oferi: inel, teanc de bani, cheia de la merțanul tău

| RAY explică (pentru sierra1):

Desigur fara astea

| sierra1 a răspuns:

Cu frumusețea interioară, e bine?

| RAY explică (pentru sierra1):

Frumuste interioara haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| sierra1 a răspuns (pentru RAY):

E bine?

| RAY explică (pentru sierra1):

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ca nu suntem intr o poveste, apropo esti fata?

| sierra1 a răspuns (pentru RAY):

Atunci ești în prag de viol!

| Jonas94 a răspuns (pentru sierra1):

Da, te duci la ea, îți iei un bisturiu, și te despici pe burtă în fața ei, vezi ce frumusețe interioară am? rolling on the floor

| RAY explică (pentru Jonas94):

Likeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| sierra1 a răspuns (pentru Jonas94):

Profund!

| mihai69 a răspuns:

Cel mai important organ erogen al muierii e creierul. Dacă ești în stare să-l exciți, reușești s-o convingi, chiar dacă nu ești idealul ei de Adonis.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea ai cum.
Decat daca o atragi mult psihic, si ai rabdare.

| RAY explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Sau intri in zona prieteniei

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RAY):

Prietenia e ceva mult mai serios decat flirtul.
Daca te ia de prieten, pastrezi distanta.
In felul asta, e posibil sa o faci si curioasa.

| RAY explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ai dreptate, daca te comporti ca un catelus logic ca te va percepe asa

| Freya1 a răspuns:

O exciti psihic si intelectual.

| RAY explică (pentru Freya1):

I arati nota de la bac?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nu.Ii areti ca nu esti prost, ca te duce capu, ca esti cerebral, normal, cu o conceptie si o gandire sanatoasa si cu niste planuri bine stabilite...

| RAY explică (pentru Freya1):

Ce sa arati naty ca din prima secunda stii daca te atrage x sau nu

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Lasa-ma cu aspectu ca daca tu nu stai cu mami, ai un loc de munca si esti barbat cum trebuie tot gasesti pe cineva

| RAY explică (pentru Freya1):

Si esti barbat cum trebuie tot gasesti pe cineva

| Hammurabi a răspuns:

Dacă o să-ți spun că atracția fizică nu înseamnă numai înfățișare, iar o să intrăm într-o discuție interminabilă.
Dar fi convins că așa e.
Atracție fizică nu e generată neapărat de unul frumos și prost ca bâta. Dar poate fi generată de unul cu o înfățișare comună, dar inteligent, cu simțiul umorului și care mai are și alte chestii interesante.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Prima impresie man e aspectul fizic, fata aia nu stie ce umor ai tu, nici nu te cunoaste, tie ti se ridica ceva cand vezi una frumoasa dezbracata si ghici ce nu o cunosti deloc

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Man, ți se ridică, corect, dar asta nu înseamnă că ai și băgat-o. Până acolo mai e drum lung.
Dar ce te faci dacă te uiți la ea, e frumoasă și ți se ridică, apoi deschide gura și zice ceva și îți moare de n-o mai ridici nici cu slujbe... rolling on the floor

| RAY explică (pentru Hammurabi):

O poti in vise, alea sunt gratis si libere, ce avem pe gratis aerul si visele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mintind, la asta se pricepe si ea cel mai bine. Dacã ajunge discutia la sex spui ca inainte sa faci cu ea vrei sa o cunosti mai bine, porcarii din astea. Sa nu se simta folosita ca un obiect.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Veol, daca stii cum zic

| generator20 a răspuns:

Deveniti prieteni, apoi incepi cu apropouri subtile, cantva va zice nu sau va accepta... altfel nu ai decat varianta lu' sierra1 cu cheile de la merțan