| คℓεxą a întrebat:

Cum e cand dai corigenta? E greu? Trebuie sa iti fie frica? Ce nota trebuie?

Răspuns Câştigător
| vlaaddd a răspuns:

Da, te interesezi daca profesoara a mai primit bani pentru corigente, te duci frumos la ea acasa si ii spui ca ai o atentie.

Sau ceva de genul.

4 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

E rau daca ajungi la corigenta.
Greu nu e, frica nu trebuie sa iti fie, nota nu se spune nicicodata

Iti spune, ai trecut sau nu.
Ca sa fii sigura ca treci clasa, strange vacanta asta 100 de euro si te va trece.

| Turquoise a răspuns:

@ alexa da pentru profesor. dar nu cred ca e 'taxa' asta peste tot thinking

| Cineva_1522 a răspuns:

Trebuie sa treci, daca pici repeti clasa... dar coringenta oricine o trece iti garantez...

| คℓεxą explică:

100 de euro sa-i dau la profesor sau cum?