| TesTing a întrebat:

Ce nota trebuie sa iau sa trec corigenta?

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La examenul de corigenta trebuie sa iei minimum 5 ca sa treci. Nota de la examenul de corigenta devine medie anuala la obiectul la care ai fost corigent; mediile pe cele doua semestre NU se mai iau in calcul.

| BiuL a răspuns:

5.

| Oviiyy a răspuns:

Media sa iti fie minim 5 pe ambele semestre. daca ai 3 sau 4 trebuie sa iei 6 sau 7 sa fie media 5

| RockOrNothin a răspuns:

Ce fel de note ai și câte?

| ahmet6 a răspuns:

| aVicii a răspuns:

Orice nota peste 5, aici se rotunjesc
[5+4=9*2=4,5 => 5]
bafta!

| Dogyyy a răspuns:

Minim 5. Daca ai sub 5 ramai corigent. Funda?

| CIIPRIANNn a răspuns:

De la 5 in sus nu mai esti corigent
De la 5 in jos ai ramas corigent

| soffie a răspuns:

Trebuie sa iei minim 6. ( 4+6=10; 10/2=5).Daca iei 5 tot nu iti iese.

| denidulcik a răspuns (pentru soffie):

Pai,tot ii iese, pentru ca :4+5=9; 9/2=4,5...iar 4,5 prin rotunjire da 5....deci se poate trece si cu 5

| soffie a răspuns (pentru denidulcik):

Aici te contrazic. Daca pe sem I a luat 4 si pe sem al II lea a luat 5 media anuala e 4.50 si nu se rotunjeste.

| cristinasotir a răspuns:

Minim 5,6