| HelloImJosephine a întrebat:

Cum e prima zi de liceu? Mi-e foarte frica. Cum ar trebui sa ma comport? Cum imi fac prieteni?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inteleg de ce ti-ar putea fi frica?
Ar trebuii sa fie cea mai frumoasa si mai incantatoare zi din viata ta: cunosti colegi noi, legi prieteni noi care ti-ar putea ramane pe viata, toata lumea este vesela, se rade mult, se zabeste foarte mult, cunosti profesori noi, ai sansa la un nou inceput in viata ta si de cum te prezinti azi, depinde viitorul si imaginea ta in cei 4 ani de liceu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emoționantă. De neuitat. Tristă și fericită în același timp.

Nu trebuie, nu are sens. happy

Obișnuit. Fii...tu.

Respectând, socializând, iubind. happy

Succes, bobocel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o zi normala ca oricare alta.
Te comporti normal.
Cum iti faceai si pana acum

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Fi tu cine esti cu Adevărată fi natrula succes

| Roșiuță a răspuns:

Daca vrei sa vorbesti cu mine iti dau insta ul meu.Pe mine,, m-a parasit prietena mea" cu care trebuia sa merg maine.Am plams pana acum, si eu am emotii, chiar daca sunt a 11 a.Sunt fata, apropo

| HelloImJosephine explică (pentru Roșiuță):

Da,as vrea

| Roșiuță a răspuns (pentru HelloImJosephine):

Super,pe insta sunt andr.eea776