| perversamica15 a întrebat:

Cum este prima data cand faci dragoste?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece n-as vrea sa ramai cu un gust amar sau o prea mare dezamagire in suflet, iti pot spune ca probabil, dar inclin sa cred ca de fapt aproape sigur, tot ceea ce vei simti va fi doar durere, si o dorinta enorma sa se termine cat mai rapid dezvirginarea ta. Este posibil ca pe parcursul urmatoarelor contacte sexuale sa apara incet incet si senzatiile de placere si probabil ca dupa cateva acte sexuale durerea va dispare complet si la un moment dat va apare si satisfactia finala reprezentata prin or gasm. Insa trebuie sa fii cat se poate de constienta ca primele contacte sexuale vor fi mai mult sau mai putin dureroase, insa in ce masura se va manifesta durerea, va depinde in primul rand de experienta partenerului, dar si de o serie de alte motive, unele obiective, iar altele subiective. Te sfatuiesc sa-i ceri partenerului in modul cel mai ferm posibil sa foloseasca neaparat prezervativul pe intreaga durata a sexului de dezvirginare, deoarece lubrefiantul de pe el are si rolul de a reduce durerea foarte foarte mult, in multe cazuri intensitatea durererii scazand chiar si la un sfert. Dezvirginare cat mai usoara si multa sanatate!

| BadAngel3 a răspuns:

Tu ce zici perversamica15?

| Decicumzici a răspuns:

Daca iti va placea prima oara vei vrea si a doua oara. Si tot asa si a 100 oara si a 1000 -a oara si asa ajungi c***v* ca si restul de 99% din fetitele Romaniei happy bafta.