| k1nDeRs a întrebat:

Cum este prima data cand faci dragoste?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Prima data nu e prea placut deoarece o sa doara putin, plus ca din cauza emotiilor pe care cu siguranta nu o sa le poti stapanii, nu o sa poti sa te relaxezi si sa te simti foarte bine! Insa, apoi de la a doua oara, o sa fie mai bine, trece ce a fost greu!

36 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ahhlove struck excitantlove struck

| NatureSelf a răspuns (pentru elasexygagica):

Aha, deci pe tine dragostea te excita, iti face placere? nu o faci din dragoste, ci o faci pentru placere. okay.

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

Din cauza celor ca ele, suntem considerate toate la fel, nu? raised eyebrows

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Cu ce sunt eu de vina? e femeie, si tu esti femeie. toate sunteti. odata sau mai tarziu. vrei sa zici ca tu nu?

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

Da, dar parca aveam la alta intrebare discutie de genul, nu?laughing de asta ziceam.

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Dar de ce mai gasit tocmai pe mine? asa mare prostie am zis?

elasexygagica a răspuns:
Ahhlove struck excitantlove struck

Eu am vorbit cu ea nu cu tine.

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

laughing da-i pace! pentru ca cu tine am vorbit atunci. si tu cu mine. daaaar, nu-i nimic!winking bye!

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Nu e adevarat, eu nu am vorbit cu nimeni sa fie clar.imi dau sfatul meu si nu ma leg de nimeni. Bye!

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

Hellooouuuuuu! crezi ca ce? revino-ti! sti ce, site liber, idei diferite, ma bucur ca nu gandim la fel! si nu te mai umfla in pene ca eu nu am facut apropouri cu nimic.da? si in plus, aici ma leg de caracterul tau ca si gandire, nici de cum, de tine ca persoana!

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Das der glicht, femeia e curva.

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

Iar voi sunteti bestii! si app: taci ca nu ma cunosti!winking vorbeste in cauza, lasa fanatismul!

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Okay. sarut mana.

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Esti foarte buna in poza de la avatar.dar tot ce am zis ramane. femeie e o curva. care o pune cu diversi barbati, si dupa aia se plange ca sa profitat pe urma ei.

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

laughing nu confunda persoana mea, cu gandirea mea! si nici a ta! deci, nu ma fa curva pentru ca, repet, nu ma cunosti! sa faci asemenea afirmatii! happy

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Nu te cunosc pe tine, stiu ce inseamna femeie, esti femeie? da? esti curwa. de ce? pentru ca toate femeile sunt, esti travestita? sau gay? Nu confund persoana ta cu gandirea ta. toate femeile sunt curwe. Dece? ca asa sunt femeile. rar e baiatul care se culca la 13 ani, uitete la procentul de diferenta cate fete nasc sub 15 ani in Romania anual. Apoi mai revino odata si intreaba de ce pun toate femeile la un loc? pentru ca sunteti femei.si un lucru e unica in voi, sunteti curwe, cuvantul asta nu ar trebui sa te jigneasca.Dar adevarul doare.

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

Sunt virgina si am 18 ani! straight face

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Marog mai sunt si mici excepti.Am gresit poate in privinta ta. si acum?

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Eu nu am zis ca numai esti virgina, poate nu ai fost printre lume nu ai avut cu cine iesi, nu ti-am permis parinti, ai avut o educatie si cei 7 ani de acasa. si ce daca esti virgina la 18 ani? pai daca nu stii sa vorbesti cu baieti, fac pariu ca esti cu niste fite pe cap.

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

Am avut educatie, nu sunt o salbatica si pentru ca mi-am dorit sa fiu diferita de restul si sa fac doar ce simt si ce vreau. nu sunt nevoita sa regret ceva mai tarziu doar pentru ca altii m-ar putea considera o ciudata pentru ca nu am "cazut" in plasa primului venit! si da, am avut de unde sa aleg, si inca am si o sa am! doar ca trebuie sa fi cu capul pe umeri in anumite situatii si sa stii sa-ti pastrezi coloana vertebrala dreapta! asta mi-am dorit de la viata si nu cred ca am jignit pe cineva cu modul meu de a fi!

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Toate femeile sunt niste curwe, si tu esti femeie, cu asta poate iti faci o parere despre mine, ca doar o am si eu pe a mea despre cei care zic ca, am avut de ales, si nu mam grabit, tu nici nu ai fost bagata in seama, uite dovada te bagi singura. Incerci sa demonstrezi.

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

1. eu sunt fata, incalaughing 2. nu ma bag in seama si nu vorbesc singura! sunt bagata! tu ce ai? de ce esti atat de frustrat? ce ti-au facut tie "curvele" de generalizezi atata? si crezi ca fata e femeie si femeia e o curva si punct!?

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Hai pa! deja aberezi, daca is frustrat inseamna ca am si motive, si tu ai inceput aici cu "eu sunt o ingerasa, eu nu ma cuplez cu oricine, sunt o ingerasa" scuipat nu se da pe tine, si te lauzi ca te abti de la culuri. Hai lasa povestirile de noapte.

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

Lipsa ta de inteligenta, si gradul meu de realizare! pa si maturizeaza-te!winking

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Si tu esti frustrata, si de aia nu le palci baietilor, nu ca ai avut ocazia si ai refuzat, ce-a mai ieftina minciuna, Esti o curwa!straight faceMa maturizez dupa tine. pa!

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

Cat cunosti motivele, si cat ti-ai dori sa taci? iti repet sa nu mai tragi concluzii tampite avand in vedere ca nu ma cunosti: cum arat si cum sunt cu adevarat in realitate? nu te saturi? 15 ani? hai serios?! straight face lasa vorbele astea vulgare ca nu te face mai manz si demonstreaza ca esti ceva! daca vrei sa fie ceva de capul tau in viata asta! nu te mai ascunde in cotetul tau numit inima!winking

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Asa-i acum vrei sa scapi te ascunzi cu coada intre picioare ca si ultimul caine, O Guda! normal. e tipic femeiesc, se satura de un mascul, si cauta altu. nu-i asa ca e simplu? doar esti femeie ce ***, **** cu cine vrei ti-am pus eu lacat? Ps nu is la 15 ani. poate esti tu. de aia mai esti virgina.

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

Cati ani ai? serios straight face

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

De ce ar trebui sa stii tu asta? ai impresia ca te-am marcat prin vru-n fel?

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

Da, prin gandire! e posibil, sa raspunzi?

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Nu inteleg, daca ti-am vorbit urat, si erai asa desteapta cum ai zis, ce mai cauti la ora asta contrazicandute cu mine? eu zic ca tu... e mai complicat. Nu-ti raspund, nu sunt obligat. ti-am dat id-ul daca vrei mai vb acolo.

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Nu vreau sa raspund, ca nu sunt obligat, daca tu crezi ca am 15 ani, de ce as incerca eu sa iti schimb punctul de vedere? te las sa te luminezi singura.

| Analytical a răspuns (pentru NatureSelf):

Deci sa crezi ca nu meriti sa vorbesc cu tine?happy ti-am raspuns pana acum din acelasi motiv pentru care si tu mi-ai raspuns! am vrut sa-ti arat ca nu toate suntem la fel dar nu am avut parte de mare realizare! ce id? unde?laughing ca nu mi l-ai dat! si, ca sa identifici un inteligent trebuie sa fi tu inteligent! deci?

| NatureSelf a răspuns (pentru Analytical):

Deci ti-am zis ceva, eu numai umplu cu prosti ca primeste asta 42 de raspunsuri dar nici una legat de intrebare, el(ea) merita asta? din partea noastra, eu zic ca probleme legate te voi le discutati in alta parte. asa si este.

| NatureSelf a răspuns:

Nu te astepta la raspunsuri, e de nedescris, mai ales daca o faci din dragoste.

| JoshuaNNN a răspuns:

Este putin dureros insa crede-ma ca e un sentiment placut, chiar pot sa zic ca te simti ca in al 9-lea cer happy

| eddu08 a răspuns:

Fetele sunt mai rele decat baieti atunci cand vor p.a