| andrada2323 a întrebat:

Cum imi dau seama clar ca un baiat ma place? Multumesc de raspunsuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama foarte usor : te baga mult mai mult in seama, incearca sa te impresioneze cu orice lucru, se uita insistent la tine, iar daca face vreun baiat misto de tine si el se implica sa-l calmeze e clar.

3 răspunsuri:
| july00 a răspuns:

Il intrebi frumos!

| Liviu_Serban_1992 a răspuns:

Depinde de varsta si ce fel de baiat dar in general daca vb cu tine mai mult, daca vrea sa te faca sa razi, sa te impresioneze, sa fie mereu in jurul tau, atunci da te place.