| Mercea_Alex_1981 a întrebat:

Cum imi pot comanda ceva de pe internet fara sa afle parintii?
serviciul fiind prin curierat

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca faci comanda prin curier, pui acolo la observatii ca vrei sa fii sunat inainte de livrare si atunci vezi tu cum te intelegi cu respectivul curier

2 răspunsuri:
| robandu99 a răspuns:

Sal..cam greu prin curierat.dar dacă vrei eva deja folosit si persoana care vinde produsul este apropiat de locul in care locuiesti(sat, oraș) ii poți spune ca sa va întâlniti pentru a discuta prețul si pentru a cumpara personal produsul..Sa ai o zi frumoasa!

| Mercea_Alex_1981 explică:

Vreau ceva nou, niste sageti de darts iar del mai apropiat magazin este la tg mures, eu stau la Arad