| kasandra111111 a întrebat:

Hei prieteni as vrea sa ii fac iubitului meu un cadou mai comic....as vrea sa dau comanda de pe internet de niste catuse pufoase dar nu as vrea sa afle parintii si voiam sa va intreb daca pe pachetul de la posta scrie ce contine

Răspuns Câştigător
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Sex-Shop-urile trimit pachete discrete.
De obicei, oamenii fac cadourile pe care si le doresc ei de fapt. Kasandra... esti kinky!

3 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Nu, nu scrie ce conține pe pachet. În plus va veni un aviz cum că a venit pachetul doar iar tu îl ridici de la poștă pe baza buletinului.

| kasandra111111 explică (pentru Blamely):

Si daca vine prin curier?

| Boyka1965 a răspuns:

Punct.