| Euuu_8873 a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa imi cumpere un Iphone 3G S? Ei nici nu vor sa auda de asa ceva, deoarece mi-am anul acesta alt telefon( in februarie )

Imi doresc unul de mult timp crying

funda!?

pls big grin

Răspuns Câştigător
| Mary Marry a răspuns:

Hei Buna!
Nu iti lua Iphone 3GS mai asteapta putin si ia-ti Iphone 4
Eu mil iau exact cand apare la Orange, mil iau cu abonament si este o super oferta la Iphone(ma rog asta daca nu vorbesti si trimiti mesaje non-stop ) adica ai o gramada de minute gratuite in orice retea, internet o gramada, etc.
Si uite daca vrei sa afli mai multe si sa te afli pe lista de asteptare pentru Iphone 4 uite acici completeaza acest formular:http://yourservices.orange.ro/iphone/iphone4/#
Si peste cateva saptamani o sa iti dea inapoi raspunt sau daca vrei eu stau aproape de un sediu-depozit Orange si oricum vreau sa merg sa ma interesez de el si cand merg o sa iti dau raspuns cu mai multe date despre el. Iar daca nu esti la Orange nu e nici o problema ca nici eu nu sunt dar numarul mi-l pot pastra si abonamentul e doar pe un an sau 2 asa ca nu prea e nici o problema! Iar daca vrei neaparat 3gs (chiar daca nu mai merita si nu mai e nici la moda de cand a aparut 4)tot la Ornage e cu abonament de la 99 de euro.

Iar pentru cei care ati criticat-o!
Ce daca are de unde si il vrea neaparat ce va intereseaza ce fac parintii nostri cu bani? Parca mie daca as ramane in strada sau Bucurestiul s-ar inunda si m-as inunda si eu mi-ar da cineva ajutoare. Ce sa zic!

6 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Chiar trebuie sa va invatam noi sa faceti d toate?
acum cu masturbarea, cuceritul baietilor si chiulitul d la scoala am inteles-o. dar acum sa va mai invatam si cum sa va convingeti parintii sa va cumpere tot felul d lururi scumpe care oricum nu va folosesc la nimic? ar trebui sa te apuci sa lucrezi macar o saptamana sa vezi si tu cum se castiga banii aia si p urma sa sari in sus ca vrei nu stiu ce telefon d la nu stiu ce firma ca e mai bengoasa decat aia p care o ai.
sa iti fie rusine ca nu stii sa apreciezi ceea ce iti ofera parintii! eu in locul lor nu ti-as mai lua nimic decat strictul necesar.

| Mirela a răspuns:

Pai incearca sa gasesti un cumparator al telefonului tau vezi cat iti ofera.si dupa vorbeste cu ai tai si te rogi de ei sa-ti dea suma de bani ramasa pentru a-ti cumpara iphone tongue

| buubi a răspuns:

Imi place izabela, fii duralaughing
Chiar are dreptate. Nu ne-ai spus ce telefon ti-a luat ultima oara. Poti sa ne dezvalui?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intai trebuie sa aiba bani (daca nu stiai acest telefon fara abonament costa 20 mil si daca e cu abonament pe 2 ani costa 200 de euro si abonamentul am auzit ca e cam scump)Sa revenim. Daca au bani ori ii bati la cap pana iti iau ori le spui ca nu le mai ceri altceva daca iti iau ori le ceri de paste, craciun etc.Si daca nu merge o lasi balta laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce razi tu? ce ti se pare asa amuzant are dreptate izabela sau cum o cheama altii mor de foame mananca o paine pe saptamana si tu faci fite ca nah ti so acrit de telefonul pe care il ai? tu gandesti? ceti trebuie ce a tau nu prinde semnal sau cum? iti trebuie touch screen ca fara nu poti dormi noaptea of ar trebui sa va maturizati odata si sa nu mai fiti asa snobi( cauta in dex ca nu stiu daca stii ce inseamna) pune mana pe carte invata sa muncesti si sa til cumperi singur/a

| Euuu_8873 explică:

Da izabella laughing o sa tin cont de asta rolling on the floor